Decydując się na założenie działalności gospodarczej warto zadbać aby jej rejestracja została przeprowadzona w dużym mieście, najlepiej w stolicy kraju. Dzięki temu nasza firma pozyska prestiżowo ulokowaną siedzibę, która podniesie wiarygodność danej jednostki, w związku z czym zyskamy realne szanse na zdobycie grona klientów oraz partnerów biznesowych.

Zakładanie spółki w Warszawie niestety jest długie i skomplikowane. Potencjalny przedsiębiorca musi w tym celu uzupełnić wiele wniosków i formularzy i złożyć je do wymaganych instytucji. Przez kwestie formalne założenie spółki trwa od kilku tygodni do nawet paru miesięcy.

Na szczęście niedogodności te można w znacznej mierze zredukować decydując się na pomoc specjalistów w zakresie rejestracji spółki. Dzięki temu rozwiązaniu już w przeciągu jednej doby możemy stać się właścicielami jednostki w pełni przygotowanej do poprowadzenia aktywności na rynku. Możemy zdecydować się na rejestrację spółki w S24 lub PRS – szybka rejestracja spółki online.

Tags: