Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego jak dużo korzyści niesie ze sobą kupno gotowej spółki z o.o. w związku z czym wielu z nich decyduje się w ten sposób pominąć wszelkie niedogodności.

Tradycyjna rejestracja takiego podmiotu jest długa i skomplikowana. Trwa kilka tygodni i wiąże się z koniecznością uzupełnienia wielu dokumentów. Tymczasem kupując spółkę jej właścicielami możemy stać się już w zaledwie jedną dobę, a nasze obowiązki ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Postanawiając kupić gotową spółkę warto zadbać aby jej siedziba mieściła się w dużym, znanym i cenionym mieście, ponieważ w ten sposób znacznie zwiększymy swoją wiarygodność na rynku w związku z czym będziemy mieli większe szanse na pozyskanie klientów oraz kontrahentów.

Zakładanie spółek z o.o. Warszawa jest dostępne także w ofercie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią jej szczegóły oraz odpowiedzą na Wasze pytania z tego zakresu.

Tags: