Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo często wybierana jako narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej na rynku z wielu względów. Po pierwsze, do jej założenia wystarczą wkłady w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Po drugie, może ją utworzyć niemal każdy w dowolnym prawnie dopuszczalnym celu. Po trzecie, wspólnicy tej spółki nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, a wszelkie długi z tego tytułu będą regulowane wyłącznie z majątku spółki. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością daje także ogromne szanse na pozyskanie dodatkowego kapitału, który jest niezwykle ważny zwłaszcza na początku działalności.

Niestety rejestracja spółki z o.o. pozostawia wiele do życzenia. Jest to bowiem proces długi i skomplikowany. Aby go pominąć wielu potencjalnych przedsiębiorców decyduje się kupić gotową jednostkę.

Spółki z o.o. na sprzedaż Warszawa to ogromne udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy już w przeciągu zaledwie jednej doby mogą stać się właścicielami jednostki w pełni przygotowanej do poprowadzenia aktywności na rynku z siedzibą ulokowaną w stolicy Polski.

Tags: