Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonałe narzędzie do poprowadzenia działalności na rynku. Jednostkę tą charakteryzuje przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Dzięki temu wspólnicy nie muszą obawiać się o prywatny majątek w razie zadłużenia firmy, gdyż wszelkie należności regulowane będą z kapitału spółki. Co więcej, do założenia danego podmiotu wystarczy już zaledwie 5 tysięcy złotych, to kwota bardzo niewielka biorąc pod uwagę, że pozostałe spółki kapitałowe wymagają wniesienia sumy kilkudziesięciokrotnie wyższej.

Rejestracja spółki z o.o. niestety jest procesem niezwykle długim i skomplikowanym. Z tego względu wielu przedsiębiorców szuka sposobu na pominięcie tych niedogodności. Idealnym na to sposobem jest zakup gotowej spółki, czyli spółki która została już zarejestrowana i jest gotowa by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Rejestracja spółki z o.o. w Warszawie to dodatkowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy w ten sposób otrzymują również prestiżową siedzibę w stolicy Polski, która znacznie podniesie wiarygodność firmy na rynku.

Tags: