Planujesz założenie działalności gospodarczej? Najlepszym do tego narzędziem bez wątpienia będzie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Po pierwsze, niemal każdy może zdecydować się na jej utworzenie. Do założenia spółki z o.o. nie została uprawniona bowiem wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o. Duża swoboda dotyczy też celu prowadzenia takiej jednostki.

Aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością należy wnieść wkłady na pokrycie kapitału zakładowego w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych. Kwestia ta jest niezwykle istotna zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie dysponują zbyt dużymi środkami pieniężnymi, jednak w zamian za to mogą zaoferować szeroką wiedzę w zakresie swojej działalności oraz innowacyjne pomysły, które bez wątpienia wpłynął na późniejsze zyski firmy.

Samodzielna rejestracja spółki z o.o. wiąże się z szeregiem formalności i zajmuje około 4 tygodni. Tak długi czas oczekiwania może zniechęcić potencjalnych przedsiębiorców. Powinni oni jednak zdać sobie sprawę, iż przeprowadzenie procedury rejestracyjnej możemy zlecić specjalistom. Rejestracja spółek z o.o. Warszawa jest ofertą naszej firmy. Dopełniamy wszelkich obowiązków formalnych przekazując klientowi spółkę z siedzibą w stolicy Polski.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Tags: