księgowość

Nasza firma świadczy pełen zakres usług księgowych związanych z obsługa księgową firm.

Oferujemy fachową obsługę firmowej księgowości zgodnie z obowiązującymi normami Ustawy o rachunkowości, bez błędów, z zachowaniem dokładności i terminowości. Swoje usługi kierujemy do firm z całej Polski bez względu na ich rodzaj, wielkość czy branżę.

0-5 dokumentów

196 zł

do 10 dokumentów

294 zł

DO 20 dokumentów

392 ZŁ

DO 40 dokumentów

595 ZŁ

Do 65 dokumentów

770 zł

Często zadawane pytania

Nasza oferta skierowana jest do każdej firmy bez względu na formę prowadzenia księgowości. 

Nie. Posiadamy elastyczny cennik, który dostosowuje się do ilości dokumentów w danym miesiącu, przez co Klient płaci za faktycznie wykonaną przez nas pracę.

Dla wygody naszych Klientów praktykujemy możliwość przesyłania dokumentów w formie elektronicznej np. skanów.

Oczywiście. Nasi specjaliści pomogą w procesie zmiany biura, aby przebiegł on szybko i sprawnie.

W ramach współpracy udostępniamy tzw. “panel Klienta”, dzięki któremu Klient ma pełen dostęp do firmowej księgowości o każdej porze.

Współpraca księgowa

Wysłuchanie pytań Klienta i jego potrzeb księgowych, a następnie przedstawienie dostosowanej oferty to początkowe kroki. Rozpoczęcie współpracy następuje po podpisaniu umowy współpracy i w zależności od przypadku dział księgowy rozpoczyna prowadzenie księgowości lub pracuje nad przeniesieniem księgowości z poprzedniego biura rachunkowego.

Kontakt z księgową

Dedykowana księgowa zajmuje się pełną obsługą księgową i podatkową firmy. Klient zawsze może zadzwonić do księgowej, napisać e-mail lub umówić się na spotkanie.

Poprowadzimy księgowość Twojej firmy