księgowość

Nasza firma świadczy pełen zakres usług księgowych związanych z obsługa księgową firm.

Oferujemy fachową obsługę firmowej księgowości zgodnie z obowiązującymi normami Ustawy o rachunkowości, bez błędów, z zachowaniem dokładności i terminowości. Swoje usługi kierujemy do firm z całej Polski bez względu na ich rodzaj, wielkość czy branżę.

CENNIK - KSIĘGI RACHUNKOWE

0-5 dokumentów

280 zł

do 10 dokumentów

399 zł

DO 20 dokumentów

560 ZŁ

DO 40 dokumentów

798 ZŁ

Do 65 dokumentów

1 085 zł

Często zadawane pytania

Nasza oferta skierowana jest do każdej firmy bez względu na formę prowadzenia księgowości. 

Nie. Posiadamy elastyczny cennik, który dostosowuje się do ilości dokumentów w danym miesiącu, przez co Klient płaci za faktycznie wykonaną przez nas pracę.

Dla wygody naszych Klientów praktykujemy możliwość przesyłania dokumentów w formie elektronicznej np. skanów.

Oczywiście. Nasi specjaliści pomogą w procesie zmiany biura, aby przebiegł on szybko i sprawnie.

W ramach współpracy udostępniamy tzw. “panel Klienta”, dzięki któremu Klient ma pełen dostęp do firmowej księgowości o każdej porze.

Współpraca księgowa

Wysłuchanie pytań Klienta i jego potrzeb księgowych, a następnie przedstawienie dostosowanej oferty to początkowe kroki. Rozpoczęcie współpracy następuje po podpisaniu umowy współpracy i w zależności od przypadku dział księgowy rozpoczyna prowadzenie księgowości lub pracuje nad przeniesieniem księgowości z poprzedniego biura rachunkowego.

Kontakt z księgową

Dedykowana księgowa zajmuje się pełną obsługą księgową i podatkową firmy. Klient zawsze może zadzwonić do księgowej, napisać e-mail lub umówić się na spotkanie.

Poprowadzimy księgowość Twojej firmy

WhatsAPP