Kwestią, która przeraża wnioskodawców i powoduje, że wiele osób rezygnuje z otworzenia własnej działalności jest rejestracja podmiotu gospodarczego. Aby móc rozpocząć działalność właściciel firmy musi ją najpierw wpisać do rejestru oraz innych jednostek państwowych. W tym celu spisuje się najważniejsze dokumenty w tym statut oraz dodatkowe wnioski np. do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Kolejną wadą tej procedury jest niezbędne posiadanie wiedzy w zakresie przepisów i regulacji prawnych – brak znajomości treści kodeksów może powodować przedłużenie procesu wpisu do ewidencji ze względu na popełnianie błędów we wnioskach.

Zamiast przejmować się jakie są poszczególne etapy zakładania spółki z o.o. oraz co trzeba spełnić, żeby móc rozpocząć działalność lepiej skorzystać z oferty podmiotów zewnętrznych. Eksperci zajmą się całą procedurą formalności i odciążą wnioskodawcę z formalności oraz stresu.

Nasza kancelaria posiada nie tylko doświadczenie, ale także wiedzę i kompetencję niezbędne do prawidłowego przejścia przez całą procedurę.

Tags: