Osoby, które planują samodzielnie założyć firmę muszą najpierw wybrać określony rodzaj działalności. W tym celu wybrać mogą spośród różnych form, jednak do najczęściej wybieranych należy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nie wiele przedsiębiorców zdaje sobie jednak sprawę, ile wynosi czas rejestracji spółki z o.o. sposobem tradycyjnym. Z reguły termin założenia takiego biznesu trwa w sądzie 7 dni. W rzeczywistości jednak czas ten może być o wiele dłuższy, ponieważ wpływać na niego mogą pewne czynniki.

Jednym z decydujących aspektów może być brak wiedzy i znajomości przepisów prawnych, w wyniku czego błędy w dokumentach zostaną odesłane w celu dokonania poprawek.

Zamiast więc przechodzić formalności i stres z nimi związany osoba może zdecydować się na elektroniczną rejestrację przedsiębiorstwa. W tym przypadku taka działalność zostaje zgłoszona w 24h do KRS, a więc jest praktycznie gotowa by poprowadzić przedsięwzięcia i czynności na rynku.

Dokonując rejestracji z pomocą naszej Kancelarii zyskujesz nie tylko profesjonalnie przeprowadzony proces, ale także pełne doradztwo oraz rzetelnie sporządzona dokumentację.

Tags: